›› Dzisiaj jest wtorek, 26 marca 2019 roku. ‹‹ 
19 czerwca
Wypad za miasto

W dniu dzisiejszym oprowadzaliśmy po jaskiniach krasowych naszego regionu podopiecznych świetlic środowiskowych z Myszkowa. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od jaskiń zlokalizowanych w okolicy Gór Towarnych. Jako pierwsze "zaliczone" zostały połączone jaskinie Towarna i Dzwonnica (obie łączy niski korytarz).

Następnie, po krótkiej przerwie przeszliśmy do jaskini Cabanowej, gdzie młodzież miała okazję dowiedzieć się wielu cennych informacji na temat krasu jaskiniowego, jego powstania oraz potrzeby jego ochrony dla nas i dla przyszłych pokoleń.

Po trudach wspólnej wycieczki, w butach wędrowców pojawił się piach Pustyni Siedleckiej, a w buziach kiełbaski własnoręcznie upieczone na ogniu.

Na wycieczce byli: p. Barbara Kolasa, p. Beata Raczek, p. Anna Świeboda, p. Marta Maligłówka, p. Martyna Galas oraz Natalia, Klaudia, Weronika, Maria, Weronika, Oliwia, Agnieszka, Iga, Martyna, Adrian, Mateusz, Daniel, Klaudia, Wiktoria, Paulina, Klaudia, Zuzanna, Grzegorz a ze Speleo-Myszkowa Strażak i Zbyszek. /więcej fotek w galerii/

aktualności « powrót » archiwum

Speleo-Myszków